هوشمند کاران دانش – کارگزار تجاری برون مرزی – کشور عراق

 

houkad fa

houkad EN

 

فعال در حوزه توسعه صادرات محصولات و خدمات شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور

هوکاد ۲ باریک
شرکت مدیریت صادرات هوشمند کاران دانش (هوکاد) با بهره‌گیری از تجربه بزرگان و نخبگان علمی با هدف فعالیت در حوزه بازرگانی و صادرات محصولات دانش‌بنیان ساخت ایران و شرکت‌های دارای قابلیت صادراتی صنایع کوچک و متوسط، تاسیس گردید. هوکاد یک شرکت تخصصی است که با تمرکز در حوزه اجرایی و بازرگانی بین‌الملل شرکت‌های صنایع کوچک و متوسط و دانش‌بنیان، اقدام به ایجاد ساختارهای علمی و عملیاتی و دستورالعمل‌های اجرایی به منظور مدیریت بازارهای هدف می‌نماید.
شرکت هوکاد با تجربه کاری قابل توجه در خصوص مدیریت صادرات شرکت‌های کوچک و متوسط، توانسته است علاوه بر صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس و هند و ارتباطات مناسب در کشورهای شرق آفریقا (اتیوپی، کنیا)، کشورهای اروپای شرقی و قفقاز (بلاروس، گرجستان)، حوزه پیرامونی (ترکیه، عراق، عمان، آذربایجان و سوریه) و شبه قاره هند (هندوستان و سریلانکا)، با شرکت‌های متعدد قرارداد راه‌اندازی دپارتمان صادراتی و بازاریابی بین‌الملل داشته باشد. ماحصل تجربیات حاصل شده از سال‌های اخیر و فعالیت در حوزه‌ها و کشورهای متنوع و شناسایی چالش‌ها و موانع احتمالی صادرات شرکت‌های کوچک و متوسط، طراحی مدل اجرایی جامع صادرات، جهت ایجاد دپارتمان صادراتی شرکت‌های کوچک و متوسط می‌باشد. در این خصوص شرکت آمادگی کامل دارد به عنوان عامل (راهبر) ایجاد و توسعه کنسرسیوم‌های صادراتی، بر اساس برنامه صادراتی (Export Plan) جامع، نقش‌آفرینی کند.
ضمنا شرکت آمادگی دارد در خصوص کشورهای هدف صادراتی، هرگونه خدمات مطالعه بازار، خدمات بازاریابی و پیگیری اجرایی پروژه‌های صادراتی و همکاری‌های تجاری، را به جامعه بزرگ و شریف تولیدکنندگان کشور، ارائه دهد.

کشور: جمهوری عراق  /  مدیرعامل: امیر رضا نیکان

تلفن تماس:  919821797595  –  911124619750

خدمات ارائه شده توسط کارگزار

  • مشاوره تجاری و بازرگانی
  • نمایندگی فروش
  • مطالعات بازار
  • ارايه دستورالعمل‌های صادراتی مرکز تعاملات
  • خدمات بازرایابی
  • ارتباط با شرکت‌های برون‌مرزی

 


بروشور فعالیت‌های کارگزار

مشاهده فایل

دکمه بازگشت به بالا