فراخوان دریافت پروپوزال بین‌المللی توسعه فناوری با ازبکستان

پیرو ابراز علاقمندی وزارت توسعه نوآوری ازبکستان و تفاهم نامه منعقد شده بین معاونت علمی و فناوری با این وزارتخانه، مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری از کلیه محققین مراکز تحقیقاتی و شرکتهای فناور و دانش بنیان جهت ارسال پروپوزال جهت انجام تحقیقات مشترک فناوری دعوت به عمل می‌آورد.

تحقیقات ویژه حل مشکلات زیست محیطی دریای آرال:

استفاده از تجارب مدیریت بحران دریافچه ارومیه و ارائه پیشنهاد جهت حل مشکلات زیست محیطی دریاچه آرال و توسعه کشت گیاهان مقاوم به شوری و خشکی

تحقیقات در سایر حوزه های فناوری:

با محوریت: بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی، کشاورزی، سلولهای بنیادی، فناوریهای سبز، صنعت دیجیتال و ICT، سلامت و صنعت آب

محققین و شرکتهای علاقمند می‌توانند حداکثر تا تاریخ 25 خرداد 1401 نسبت به دریافت و تکمیل فرم پروپوزال پیوست از طریق کلیک بر روی پروپوزال محیط زیست و پروپوزال سایر حوزه‌های فناوری، لحاظ نمودن شرایط زیر و ارسال آن به ایمیل ITFO.VPST@gmail.com اقدام نمایند.

سقف بودجه پیش‌بینی شده برای هر پروپوزال حداکثر 100 هزار دلار خواهد بود که پس از کارشناسی تیم داوری دو کشور و تائید وزارت توسعه نوآوری ازبکستان، قابلیت تخصیص به تیم تحقیقاتی را خواهد داشت.

فرض بر ارائه پروژه با مشارکت محققین ازبکستانی است. لذا مشارکت و جذب حداقل یک محقق از طرف ازبکستان در تیم تحقیقاتی ضروری است. ارائه پروپوزالهای مشترک با محققین ازبکستانی در اولویت می‌باشد.

مشارکت مالی تیم پیشنهاد دهنده ایرانی در تحقیقات و یا ارائه چشم انداز برای بهره‌برداری تجاری از نتایج تحقیقات صورت گرفته در آینده، دارای مزیت در ارزیابی پروپوزال‌ها می‌باشد.

 در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی، لطفاً با تلفن 02141186 داخلی 5310 تماس حاصل شود و یا نسبت به ارسال پیام از طریق واتساپ به شماره 09123327043 اقدام گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا