کتابچه شرکت‌های اعزامی

توسعه بازار بین الملل یکی از مهم ترین مسیرهای رشد و پیشرفت شرکت هاست. شرکت ها پس از توانمند شدن جهت صادرات، نیاز به حضور در نمایشگاه های بین المللی و معرفی محصول خود دارند. از این رو مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری در راستای حمایت از توسعه صادرات شرکت های دانش بنیان اقدامات زیر را برای استفاده ی حداکثری از پتانسیل نمایشگاه های بین المللی ارائه می دهد:

 1. ○ برگزاری پاویون بین المللی در مهم ترین نمایشگاه های دنیا
 2. ○ اعزام و برگزاری جلسات B2B برای شرکت های دانش بنیان
 3. ○ پذیرش هیئت تجاری در نمایشگاه های تخصصی ایران
 4. ○ حمایت از حضور مستقل در نمایشگاه های بین المللی

تاکنون بیش از 400 شرکت در پاویون های بین المللی که توسط مرکز تعاملات در نمایشگاه های بزرگ دنیا برپا شده است، حضور داشته اند و توانسته اند محصولات خود را در این نمایشگاه ها ارائه کنند. امسال نیز پاویون های ملی ایران در 16 نمایشگاه و 7 حوزه تخصصی زیر برگزار شده است:

 • ● نفت و گاز و پتروشیمی
 • ● مواد پیشرفته و صنایع وابسته
 • ● ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته
 • ● کشاورزی و صنایع غذایی
 • ● عمومی
 • ● ساختمان
 • ● دارو تجهیزات پزشکی

یکی از خدمات کریدور صادرات برای شرکت ها، پیش از حضور در پاویون های بین المللی، تدوین کتابچه محصولات است. در این کتابچه ها، مشخصات شرکت ها و محصولاتی که در نمایشگاه عرضه می‌کنند نوشته شده و در اختیار بازدید کنندگان قرار می‌گیرد.

همچنین پس از پایان سفر گزارشی از فعالیت های پاویون و شرکت های حاضر در آن، جلسات B2B برگزار شده و نتایج نهایی گردآوری می شود. علاقمندان می توانند گزارش رویدادهای برگزار شده را از طریق صفحه گزارش‌ها با کلیک روی دکمه زیر مشاهده نمایند.

لازم به ذکر است با توجه به روند تدریجی اضافه شدن کتابچه‌ها، این لیست هر چند وقت یکبار بروز می‌گردد و اطلاع‌رسانی‌های مربوطه از طریق سایت مرکز تعاملات صورت خواهد گرفت.

فایل کتابچه‌های شرکت‌های اعزامی:

برای مشاهده و دانلود فایل‌ها، بر روی جلد و یا عنوان هر فایل کلیک کنید.

‌ ‌
‌‌ ‌
‌‌ ‌