مهلت ثبت‌نام تا 30 مرداد تمدید شد؛ پاویون ملی شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه مدیکال هند

???? مرکز تجاری ایران-هند با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری ریاست جمهوری، پاویون ملی شرکت های دانش بنیان را در نمایشگاه مدیکال هند برگزار می کند.

 

مرکز تجاری ایران-هند با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری ریاست جمهوری، پاویون ملی شرکت های دانش بنیان را در نمایشگاه مدیکال هند برگزار می کند.

این نمایشگاه در تاریخ 15 الی 17 مهر 1402 به مدت 3 روز در در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی دهلی‌نو برگزار می شود. با توجه به ظرفیت قابل توجه شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در حوزه‌ی Medical equipment مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری از شرکت های دانش بنیان برای حضور در پاویون این نمایشگاه حمایت می کند. همچنین صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از شرکت ها به صورت حضور مستقل و بعد از نمایشگاه از حمایت می‌کند.

banner 7

نمایشگاه مدیکال هند2023
34امین دوره این نمایشگاه امسال در دهلی نو برگزار می شود. بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و پیش‌بینی بازدید 30000 نفر از اقصی نقاط دنیا بر اعتبار این نمایشگاه خواهد افزود. این نمایشگاه امسال در حوزه های زیر فعالیت می کند:

  1. تجهیزات تنفسی
  2. تجهیزات جراحی
  3. تجهیزات و دستگاه های اتاق عمل
  4. تجهیزات گازهای پزشکی
  5. تخت های بیمارستانی
  6. رادیولوژی
  7. و موارد تخصصی دیگر

حضور شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه به همراه نشست های B2B خواهد بود. مرکز تجاری ایران-هند پیش از برگزاری نمایشگاه اقدام به شناسایی ظرفیت های موجود برای هر شرکت متناسب با تولیدات آن می کند. در این اقدامات مرکز تجاری ایران-هند برای هر شرکت یک پروژه مستقل ایجاد می کند که طی آن، فرآیند جستجو و انطباق شرکت های هندی با محصول ایرانی شروع می شود. در نهایت برای هر شرکت ایرانی سه متناظر هندی تعهد می شود. این فرآیند با برگزاری جلسات B2B برای شرکت ها در حاشیه نمایشگاه تکمیل می شود.

?زمان برگزاری: 15-17 مهرماه 1402
مهلت ثبت‌نام: 30 مرداد ماه 1402

? شماره های تماس:
02163103361
09354368522

?لینک ثبت نام:
?https://tesc.ir/service/8/1

?https://ghazal.inif.ir

india new poster1 tamdid.png

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا