مهلت ثبت‌نام1مهر؛کارگاه تخصصی تحلیل داده‌های شهری

کارگاه عملی با موضوع «تحلیل داده‌ها در طراحی و ارزیابی سیستم حمل‌ونقل عمومی» برگزار می‌گردد.

 

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، برنامه «همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور» را که تحت عنوان connect شناخته می‌شود، به منظور انتقال دانش، تجربه و تخصص متخصصان ایرانی به داخل کشور، اجرا می‌کند. این برنامه با همکاری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های فناور و مراکز رشد و نوآوری منتخب کشور، به عنوان پایگاه میزبان، از همکاری متخصصان در قالب طرح‌های مختلف نظیر برگزاری سخنرانی و کارگاه تخصصی، دوره پسادکتری، دوره فرصت مطالعاتی، همکاری به عنوان استاد مدعو و معین، تأسیس شرکت نوپا (استارتاپ)، نظام‌وظیفه تخصصی و … حمایت می‌کند.

در همین راستا، دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان یکی از پایگاه‌های تخصصی در برنامه connect، کارگاه عملی با موضوع «تحلیل داده‌ها در طراحی و ارزیابی سیستم حمل‌ونقل عمومی» را با سخنرانی دکتر مهدی باقریان، برگزار می‌کند.

موضوع سخنرانی: تحلیل داده‌ها در طراحی و ارزیابی سیستم حمل‌ونقل عمومی

درباره سخنران: دکتر مهدی باقریان دانش‌آموخته دکتری تخصصی مهندسی حمل‌ونقل از دانشگاه Queensland است که در حال حاضر به عنوان مشاور تحلیل داده‌های شهری مدیر شرکت Polyzone فعالیت می‌کند.

نحوه و زمان برگزاری: این کارگاه عملی مورخ سه‌شنبه ۴ مهر و پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ به وقت ایران برگزار می‌شود.

کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام: https://trafficlab.ir/trl-courses

در صورت نیاز به پشتیبانی با شماره 02177803100 تماس حاصل فرمایید.

photo1695443867

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا