28آذر؛ سخنرانی با موضوع «مکانیک مولکولی پلیمرها در ساختارهای مختلف»

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، برنامه «همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور» را که تحت عنوان connect شناخته می‌شود، به منظور انتقال دانش، تجربه و تخصص متخصصان ایرانی به داخل کشور، اجرا می‌کند.

 

این برنامه با همکاری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های فناور و مراکز رشد و نوآوری منتخب کشور، به عنوان پایگاه میزبان، از همکاری متخصصان در قالب طرح‌های مختلف نظیر برگزاری سخنرانی و کارگاه تخصصی، دوره پسادکتری، دوره فرصت مطالعاتی، همکاری به عنوان استاد مدعو و معین، تأسیس شرکت نوپا (استارتاپ)، نظام‌وظیفه تخصصی و … حمایت می‌کند.

در همین راستا، پژوهشگاه پلیمر وپتروشیمی ایران به عنوان یکی از پایگاه‌های تخصصی در برنامه connect، ارائه‌ای با موضوع «مکانیک مولکولی پلیمرها در ساختارهای مختلف؛ آمورف، آلیاژی، نیمه بلورین، و رابری» را با سخنرانی دکتر مسعود رضوی، برگزار می‌کند.

موضوع سخنرانی: «مکانیک مولکولی پلیمرها در ساختارهای مختلف؛ آمورف، آلیاژی، نیمه بلورین، و رابری»

درباره سخنران: دکتر مسعود رضوی دانش‌آموخته دکتری تخصصی پلیمر از دانشگاه Akron آمریکا است که دوره پژوهشی پسادکتری خود را در دانشگاه Wisconsin-Madison گذرانده و در حال حاضر به‌عنوان محقق ارشد بخش تحقیق و توسعه در شرکت Bridgestone فعالیت می‌کنند.

زمان برگزاری: سه‌شنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۲ از ساعت ۱۰ الی ۱۲

نحوه برگزاری: حضوری

محل برگزاری: تهران، ضلع شمالی آزادراه تهران-کرج، کیلومتر ۱۵، خروجی شماره ۱۵، شهرک علم و فناوری پژوهش، بلوار پژوهش، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، ساختمان هیأت علمی، سالن خیام

در صورت نیاز به پشتیبانی با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید:

0۲۱۴۸۶۶۲۲۳۱

0۲۱۴۸۶۶۲۴۷۸

0۹۱۲۸۵۰۴۴۵۷

poster Dr. Razavi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا