5دی؛ کارگاه با موضوع «برنامه‌نویسی جریان‌های داده‌ای کودا برای کارت‌های گرافیکی انویدیا»

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، برنامه «همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور» را که تحت عنوان connect شناخته می‌شود، به منظور انتقال دانش، تجربه و تخصص متخصصان ایرانی به داخل کشور، اجرا می‌کند.

 

این برنامه با همکاری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های فناور و مراکز رشد و نوآوری منتخب کشور، به عنوان پایگاه میزبان، از همکاری متخصصان در قالب طرح‌های مختلف نظیر برگزاری سخنرانی و کارگاه تخصصی، دوره پسادکتری، دوره فرصت مطالعاتی، همکاری به عنوان استاد مدعو و معین، تأسیس شرکت نوپا (استارتاپ)، نظام‌وظیفه تخصصی و … حمایت می‌کند.

در همین راستا، پارک علم و فناوری استان سمنان به عنوان یکی از پایگاه‌های تخصصی در برنامه connect، کارگاه آموزشی با موضوع «برنامه‌نویسی جریان‌های داده‌ای کودا برای کارت‌های گرافیکی انویدیا» را با سخنرانی دکتر محمدرضا حسینی، برگزار می‌کند.

دکتر محمدرضا حسینی پژوهشگر و متخصص در حوزه محاسبات فوق سریع ابررایانه و مبتنی بر کارت گرافیک در دانشگاه Sydney استرالیا و استاد مدعو در دانشگاه Victoria استرالیا هستند.

در این کارگاه، مفاهیم اساسی محاسبات مبتنی بر کارت گرافیک و مزایای آن در سرعت و کارایی و آخرین تحقیقات و پروژه‌های مرتبط در حوزه محاسبات مبتنی بر کارت گرافیک معرفی خواهد شد. همچنین، نحوه پیاده‌سازی و استفاده از فناوری‌های جدید در این زمینه و مطالب نظری و کاربردی در زمینه محاسبات مبتنی بر کارت گرافیک مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

این کارگاه در تاریخ سه‌شنبه 5 دی ماه 1402 از ساعت 9 الی 13 (به وقت ایران) در پارک علم و فناوری استان سمنان به آدرس زیر برگزار می‌شود:

شاهرود – بلوار دانشگاه – پردیس مرکزی پارک علم و فناوری استان سمنان – ساختمان متاورس

مهلت ثبت‌نام در این کارگاه 4 دی ماه بوده و ظرفیت شرکت در آن محدود است.

علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام در این کارگاه، می‌توانند از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ یا ایتا
با شماره 09153180949 – آقای مهندس حجتی، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک سمنان مکاتبه نمایند.

جهت اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید:

https://eitaa.com/semnanstp/903

کارگاه دکتر محمدرضا حسینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا