ثبت‌نام تا 8 اردیبهشت؛ در رویداد میز خدمت گمرک ویژه شرکتهای دانش‌بنیان صادراتی

سازمان توسعه همکاری های علمی و فناورانه بین المللی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری گمرگ، رویداد میز خدمت گمرک ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان صادراتی را برگزار می‌کند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و  رصدخانه صادرات دانش‌بنیان، این رویداد 12 اردیبهشت ماه با حضور رضوانی فر، معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، معاونان و مدیران کل ستادی گمرک به صورت چهره به چهره و با تعیین وقت قبلی در بازه‌های 10 دقیقه‌ای برگزار می‌شود.

این خدمت در راستای تسهیل امور تجاری بین المللی شرکت های دانش بنیان و رفع مشکلات احتمالی ایشان و نیز پاسخگویی به درخواست‌های این شرکت‌ها توسط گمرک جمهوری اسلامی ایران ارائه می‌شود.

در این رویداد چهره به چهره شرکت‌های دانش‌بنیان با توجه به موضوع خدمت مورد نیاز و در طبقه‌بندی‌های مختلف به صورت اختصاصی از بالاترین مقام مسئول گمرک، معاونین ایشان و مدیران ستادی راهکارهای عملیاتی دریافت خواهند کرد.

شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در زمینه تجارت بین‌المللی می‌توانند برای استفاده از این خدمت درخواست خود را از طریق کریدور توسعه صادرات دانش بنیان به نشانیhttps://tesc.ir/service/24/1 حداکثر تا ساعت ۱۲ روز شنبه هشتم اردیبهشت ماه جاری ثبت و ارسال کنند.

زمان اختصاصی حضور هر شرکت پس از دریافت درخواست ها براساس موضوع با مدیران عامل یا نماینده تام الاختیار معرفی شده شرکت، تنظیم خواهد شد.

زمان برگزاری جلسه، چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه و مکان گمرک جمهوری اسلامی ایران واقع در خیابان دکتر شهید بهشتی خواهد بود. فعالان شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 41186 داخلی 5214 و 5216 خانم محسنی و آقای اتراکی تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا