در «زنگ تفریح» و «استارکاپ» اینوتکس هیجان نوآوری را تجربه کنید

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری در پارک فناوری پردیس میزبان برگزاری 2 برنامه هیجان انگیز «زنگ تفریح» و «استارکاپ» با هدف ایجاد فضایی پرنشاط برای بازدیدکنندگان خواهد بود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس 2023، با شعار «تفریح و سرگرمی با چاشنی نوآوری» نمایشگاه اینوتکس امسال میزبان برگزاری 2 برنامه جذاب و هیجان انگیز «زنگ تفریح» و «استارکاپ» است. رویدادهایی که می تواند زمینه ساز ایجاد فضایی پرهیاهو و با نشاط در این رویداد فناورانه باشد.

«زنگ تفریح» مجالی برای استراحت، بازی، سرگرمی در همجواری بخش‌های متنوع و تخصصی نمایشگاه است که می‌تواند خستگی‌های معمول نمایشگاه‌گردی را از تن مخاطبان خارج کند. زنگ تفریح اینوتکس، تجربه‌ای جدید در میان نمایشگاه‌های موجود کشور است که برای اولین بار توسط اینوتکس به حاضرین هدیه شد.

هدف از این بخش ایجاد یک فضای شاداب و پر انرژی در کنار بخش های تخصصی و تجاری نمایشگاه بود تا بدین ترتیب مخاطبان ضمن استراحت بین جلسات ومذاکرات کاری، از این فضا برای معاشرت با دیگر شرکت کنندگان در رویداد اینوتکس استفاده نمایند. سیاست اصلی برگزار کنندگان این برنامه تحقق شعار شبکه سازی میان اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور است.

اینوتکس 2023 شاهد تنوع بیشتر بازی های «زنگ تفریح» نسبت به سال های گذشته خواهد بود تا فضای فانتزی و جذاب تری برای مخاطبان نمایشگاه اینوتکس رقم بخورد. در این رویداد قرار است تلفیقی از بازی های فانتزی در دو دوره گذشته که با استقبال شرکت کنندگان همراه بوده، اجرا شود.

بخش دیگر برنامه های در نظر گرفته شده برای تفریح و سرگرمی بازدیدکنندگان اینوتکس جام «استارکاپ» است. این رویداد یکی از بخش های زنگ تفریح اینوتکس می باشد که از 19 تا 22 اردیبهشت‌ماه در جریان این نمایشگاه برگزار می‌شود و یکی از جذاب‌ترین و پرهیجان‌ترین بخش‌های نمایشگاه همراه با حضور تماشاگران است.

استارکاپ جام بازی‌های رایانه‌ای است که قرار است با حضور تیم هایی از شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های کشور درقالب تیم‌های دو نفره برگزار شود.باتوجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته و بازخوردهای شرکت‌کنندگان در رقابت های سال گذشته، امسال این رقابت ها در رشته FIFA22 در کنسول پلی استیشن با حضور 32 تیم به صورت رایگان برگزار خواهد شد.

ثبت نام جام «استارکاپ» آغاز شده است و علاقمندان تا 19 اردیبهشت فرصت دارند از طریق آدرس starcup.inotex.com برای حضور در این رقابت ها ثبت نام کنند.دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 از 19 تا 22 اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا