نفوذ محصولات پارک پردیس در ۴۰ کشور دنیا

رییس پارک فناوری پردیس ابراز امیدواری کرد که برگزاری سالانه این رویداد یه توسعه کمی و کیفی زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور کمک کند.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس 2023، آیین آغاز به کار دوازدهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس امروز در پارک فناوری پردیس با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، رييس  پارک فناوری پردیس و جمعی از فعالان زیست بوم نوآوری و فناوری کشور، سفرای کشورهای خارجی برگزار شد.

مهدی صفاری نیا، رئیس پارک فناوری پردیس ضمن خوشامدگویی افزود: اینوتکس عملا اولین رویدا فناوری و نوآوری کشور است که همه بازیگران نوآوری  را زیر یک سقف جمع کرده و در این چهار روز فرصت آشنایی، تبادل اطلاعات و شبکه سازی ایحاد می کن.

وی گفت: این نمایشگاه فرصت معرفی محصولات در بازار داخلی و خارجی را فراهم کرده است و ما امیدواریم برگزاری سالانه این رویداد رتبه نوآوری ایران را در منطقه تصحیح کند.

رئیس پارک فناوری پردیس ادامه داد: امسال ویژگی جدید این رویداد بخش «فینوتکس» است که محلی برای تبادل تجربه بانکها،.فین تک ها و بازیگران اقتصاد دیجیتال است.

وی گفت: در حال حاضر پارک فناوری پردیس تبدیل به یک منطقه فناوری شده است، صدها شرکت فناوری ایرانی و غیر ایرانی در آن فعالیت دارد،  ۹هزار متخصص و ۲ دانشگاه و ۱۰۰ هکتار را در بردارد و با فعال شدن شهرک نخبگان وسعت شهری این پارک  نیز توسعه می یابد.

وی گفت: این پارک از معافیت مالیاتی مناطق آزاد برخوردار است، محصولات شرکت های این پارک در ۴۰ کشو دنیا عرضه و به فروش و در چند سال آینده  فضای پارک به ۵۰۰ هکتار می رسد که شرکت ها می توانند کمپ های خود داشته باشند.

اینوتکس ۲۰23، از امروز سه شنبه 19 اردیبهشت تا جمعه 22 اردیبهشت از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ عصر در محل پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد و بازدیدکنندگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، به سایت رسمی رویداد به آدرس www.inotex.com مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا