18مرداد؛ کارگاه آنلاین باموضوع «نقشه فرهنگی در ارتباطات علمی»

کارگاه مجازی با موضوع «نقشه فرهنگی در ارتباطات علمی» برگزار می‌گردد.

 

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، برنامه «همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور» را که تحت عنوان connect شناخته می‌شود، به منظور انتقال دانش، تجربه و تخصص متخصصان ایرانی به داخل کشور، اجرا می‌کند. این برنامه با همکاری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های فناور و مراکز رشد و نوآوری منتخب کشور، به عنوان پایگاه میزبان، از همکاری متخصصان در قالب طرح‌های مختلف نظیر برگزاری سخنرانی و کارگاه تخصصی، دوره پسادکتری، دوره فرصت مطالعاتی، همکاری به عنوان استاد مدعو و معین، تأسیس شرکت نوپا (استارتاپ)، نظام‌وظیفه تخصصی و … حمایت می‌کند.

در همین راستا، دانشگاه تهران به عنوان یکی از پایگاه‌های تخصصی در برنامه connect، سخنرانی با موضوع «نقشه فرهنگ در ارتباطات علمی» را با سخنرانی دکتر هادی حاجی بیگی، به صورت مجازی برگزار می‌کند.

موضوع سخنرانی: «نقشه فرهنگ در ارتباطات علمی»

درباره سخنران: دکتر هادی حاجی بیگی، عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی Delft هلند و دانش‌آموخته دکتری تخصصی در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه ETH زوریخ است و دوره پژوهشی پسادکتری خود را در دانشگاه استنفورد آمریکا گذرانده است.

زمان برگزاری سمینار تخصصی: چهارشنبه 18 مردادماه 1402، ساعت:12:30 به وقت ایران

نحوه برگزاری: آنلاین

لینک شرکت در سخنرانی: https://join.skype.com/LAJ6X81DdD1s

photo1691381221

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا