20 فروردین آخرین مهلت ثبت‌نام در اینوتکس 2024

رونمایی از محصولات فناورانه به منظور معرفی آخرین فناوری‌های نوین کشور با حضور مقامات عالی رتبه کشوری و مشتریان محصولات از جمله اهداف اینوتکس 2024 است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری، در نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2024 برای نخستین بار «جشنواره پیشگامان» شامل برگزاری پاویون محصولات فناورانه برتر کل کشور و رونمایی از محصولات با فناوری بالا با حضور مقامات عالی رتبه کشوری ازجمله وزراء، معاونان رئیس جمهور، صاحبان صنایع و مشتریان محصولات انجام می‌شود.

بر اساس فراخوان منتشر شده توسط دبیرخانه اینوتکس از شرکت‌های متقاضی که دستاوردهای جدیدی در تولید محصولات دانشی حوزه‌های مختلف فناوری دارند، دعوت شده تا در فرایند انتخاب برترین محصولات و دستاوردهای فناورانه کشور مشارکت کنند.

از جمله شاخص های موثر در انتخاب محصولات برتر می توان به عدم معرفی محصول و یا نوع ارتقاء یافته آن در نمایشگاه‌ها، جشنواره‌ها و رسانه‌های داخلی و خارجی کشور، عدم وجود مشابه داخلی، کامل بودن فرایند تجاری‌سازی و دارا بودن مجوز و تأییدیه فنی از مراجه ذی‌صلاح اشاره کرد.

شرکت‌هایی که محصولاتشان در اینوتکس 2024 رونمایی می‌شود، علاوه بر بهره‌مندی از فرصت‌ها و مزایای ذاتی برگزاری مراسم رونمایی، می‌توانند از مزایایی شامل حضور به صورت رایگان در غرفه ویژه پیشگامان، رونمایی از محصول با حضور وزراء ، معاونان رئیس‌جمهور، صاحبین صنایع، مشتریان بالفعل محصول، قرارگیری محصول برتر در سامانه فن‌بازار ملی ایران، پوشش خبری و تبلیغاتی از طریق ساخت مستند، انجام مصاحبه و هماهنگی پخش در رسانه‌های دیداری، شنیداری و نوشتاری و ارائه جوایز مادی به محصولات برگزیده بهره‌مند شوند.

متقاضیان می‌توانند جهت حضور در فرآیند ارزیابی انتخاب محصولات برتر فناورانه کشور، از طریق سایت IPF.inotex.com نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. مهلت ثبت نام و ارسال فرم حداکثر تا مورخ 25 اسفند 1402 ادامه دارد.

همچنین متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ، می‌توانند با دبیرخانه جشنواره پیشگاه به شماره تماس  02188987267 و 09120835019تماس گیرند.

 سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2024) روزهای 18 تا 21 اردیبهشت ماه 1403 در پارک فناوری پردیس و در سه بخش نمایشگاهی، رویدادهای تجاری و ترویجی و رویدادهای آنلاین برگزار خواهد شد.

IMG 20240302 090525

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا