ثبت‌نام تا 5 خرداد ؛در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در بزرگترین رویداد حوزه سلامت در آسیای مرکزی- چین

پاویون ملی شرکت‌های دانش‌‍‌بنیان در بزرگترین رویداد نمایشگاهی حوزه سلامت آسیا مرکزی – چین با حمایت سازمان توسعه همکاری‌های علمی و فناورانه بین المللی تیرماه ۱۴۰۳ برپا می‌شود.

 

چهل و دومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی شانگهای ۲۰۲۴، برای سه روز پیاپی از ۲۶ تا ۲۸ ژوئن ۲۰۲۴ (مطابق با ۶ الی ۸ تیرماه ۱۴۰۳) در مرکز نمایشگاه و کنوانسیون جهانی شانگهای برگزار خواهد شد.

غرفه داران و مخاطبین این نمایشگاه از حوزه های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی ، آزمایشگاهی و تشخیصی، مواد اولیه پزشکی و زیستی، تجهیزات و خدمات زیبایی، بیمارستان سازی ، تجهیزات توانبخشی ، سلامت الکترونیک و هوش مصنوعی میباشند.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی بین المللی شانگهای CMEH یکی از رویدادهای برجسته صنعت تجهیزات های پزشکی است که به عنوان ارزشمندترین و بزرگترین رویداد این حوزه در چین شناخته میشود. این رویداد به عنوان یک پلتفرم و فرصت منحصر به فرد برای نمایش محصولات و خدمات شرکت های دانش بنیان ایرانی در بازار ۱/۵ میلیارد نفری چین خواهد بود و فرصت بی نظیری برای شرکتها می‌باشد تا کسب و کار خود را در وسعت جهانی ارتقا بخشند.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی شانگهای ۲۰۲۴ ، در وسعتی بیش از ۸۰،۰۰۰ متر مربع برگزار شده و هر سال بیش از ۱۰۰۰ غرفه دار تجهیزات پزشکی از بیش از ۳۰ کشور در برگزاری آن مشارکت داشته و بیش از ۴۰،۰۰۰ نفر از بازدید کنندگان متخصص در این حوزه شامل خریداران بیمارستانی و بازرگانان از آخرین محصولات ارائه شده در نمایشگاه بازدید به عمل می آورند.

شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی حضور در این پاویون تا روز سه شنبه ۵ خردادماه ۱۴۰۳ فرصت دارند در سامانه کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری به نشانی https://tesc.ir/service/8/1 ثبت‌نام کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 0935614422 و 09303946014 تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا