گشایش چهارمین خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران‌ساخت؛ شرایط فعالیت برای دانش‌بنیان‌ها در روسیه تسهیل شد

خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران‌ساخت در روسیه گشایش یافت. دانش‌بنیان‌ها و خلاق ها از خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این محل برخوردار می‌شوند.

امروز با حضور مهدی قلعه‌نوی رییس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه و سیروس وطن خواه رییس مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت ریاست جمهوری چهارمین خانه نوآوری و فناوری صادرات ایران‌ساخت در این کشور گشایش می‌یابد تا تعاملات فناورانه میان آنها افزایش یابد.

پیش از این چین، کنیا و سوریه میزبان خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران‌ساخت بودند و امروز با گشایش این مرکز در بهترین نقطه تجاری و اقتصادی شهر مسکو، تعداد این خانه‌های نوآوری و صادرات به عدد 4 رسید تا با وجود تحریم‌ها، تعاملات فناورانه ایران با دیگر کشورها توسعه یابد و توانمندی‌های تخصصی و دانشی ایرانیان به بازارهای جهانی برسد.

این خانه در روسیه به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با مشارکت بخش خصوصی، ایرانیان مقیم روسیه به عنوان کارگزاران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تعامل سفارت و دفتر رایزنی ایران در روسیه راه‌اندازی شد.

گشایش خانه نوآوری و صادرات ایران‌ساخت در این کشور، تسهیل‌گر صادرات محصولات کشورمان به روسیه است. این خانه دستاوردهای فناورانه و نوآورانه دانش‌بنیان‌های ایرانی را در اختیار این کشور قرار می‌دهد.

مرکزی که با ارائه خدمات سخت افزاری نظیر «تامین فضای کار اختصاصی و اشتراکی»، «شوروم» و «ارائه خدمات نرم افزاری مانند تحقیقات بازار و بازاریابی به شرکت‌های دانش بنیان و خلاق» می‌تواند پل ارتباطی باشد برای فروش محصولات با کیفیت دانش‌بنیان ایران ساخت در بازار روسیه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا