تمدید مهلت ثبت‌نام در رویداد سرمایه‌گذاری TIM

نشست سرمایه‌گذاری فناوری (TIM) فرصتی برای شناسایی سرمایه‌گذاران کشورهای عضو و دیگر کشورهای اسلامی است تا در گام اول باعث هم افزایی بین فعالان این بخش شود و در گام‌های بعدی با همکاری صندوق‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری از یک طرف و کارآفرینان و شرکت‌های نوپا از طرف دیگر، سرمایه‌گذاری روی طرح‌های نوآورانه و فناورانه را رقم بزنند.

این نشست با هدف جذب سرمایه و شتابدهی شرکت‌های نوپا و دانش‌بنیان و با همت پارک فناوری پردیس و دبیرخانه شبکه تبادل و انتقال فناوری کشورهای اسلامی در حال توسعه (D-8TTEN)، در تاریخ 8 و 9 اسفندماه سال جاری برگزار می‌گردد.

با توجه استقبال سرمایه‌گذاران و سرمایه‌پذیران از این رویداد و به منظور شرکت هرچه بیشتریِ صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطر پذیر و استارت‌آپ‌ها در این رویداد مهلت ثبت‌نام تا 10دی1401 ماه تمدید شده است.

برنامه‌های اصلی نشست شامل جلسات میان سرمایه گذاران و سرمایه پذیران (B2B) با هدف انعقاد تفاهم نامه همکاری، رونمایی از اساسنامه صندوق سرمایه‌گذاری مشترک کشورهای عضو D-8، و بازدید از ظرفیت‌های اکوسیسیتم فناوری کشور می‌باشد و حضور برای فعالان عرصه فناوری رایگان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد اینجا کلیک نمایید.

نشست سرمایه گذاری فناوری تیم (TIM) یکی از رویدادهای زیرمجموعه شبکه انتقال و تبادل فناوری هشت کشور اسلامی است. این شبکه در حال توسعه (D-8 TTEN) یک شبکه اطلاعاتی و مبادلاتی میان کشورهای اندونزی، ایران، بنگلادش، پاکستان، ترکیه، مصر، مالزی و نیجریه است که از طریق ظرفیت‌سازی و اطلاع‌رسانی دستاوردها و نیازهای فناوری و ساماندهی مبادلات فناوری، همگرایی و هم‌افزایی بین کشورهای عضو را در زمینه فناوری بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا