اینوتکس2023 بازاری برای فروش محصولات شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس می‌شود

محصولات B2C شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور عضو پارک در نمایشگاه اینوتکس به فروش می رسد. شرکت‌های عضو می توانند محصولات B2C (با هدف مشتری مصرف کننده)‌ خود را به صورت مستقیم در جریان برگزاری نمایشگاه اینوتکس 2023 در معرض نمایش و فروش مستقیم قرار دهند.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس 2023، فروشگاه محصولات B2C (با هدف مشتری مصرف کننده) اینوتکس در نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 ایجاد می‌شود. در این فروشگاه که PTP SHOP نام دارد، به شرکت‌های عضو و شعب پارک فناوری پردیس فرصت داده می شود تا محصولات خود را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه کنند.
با توجه به مسئولیت اجتماعی پارک فناوری پردیس در خصوص شرکت‌های دانش بنیان و فناور کشور، امسال قرار است تعداد محدودی از شرکت‌های غیر عضو پارک هم در این پاویون حضور داشته باشند و محصولات خود را ارائه کنند.این فروشگاه، با داشتن فضایی مناسب برای نمایش محصولات و فروش آن‌ها، هدف ایجاد بستری برای فروش محصولات B2C را دنبال می‌کند.
در سال گذشته، محصولات مختلفی از حوزه‌های نانو، بازی‌های ساخت ایران برای کودکان و اپلیکیشن‌های کنترل استرس، ماساژور و جواهر آلات شخصی سازی شده و … در این بخش به نمایش درآمد. شرکت‌های حاضر در بخش PTP SHOP نمایشگاه اینوتکس 2022 توانستند با تعداد بازدیدکنندگان بالغ بر 2 هزار نفر، موفق به فروش بیش از 130 قلم کالا شوند.
گفتنی است، فرهنگ‌سازی برای ورود محصولات دانش‌بنیان و فناور به سبد استفاده خانوار، یکی از مهمترین دغدغه‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور است که نمایشگاه اینوتکس تلاش می کند با برگزاری این بخش، فعالیتی در این راستا انجام دهد.
متقاضیان برای شرکت و حضور در نمایشگاه می‌توانند از طریق آدرس ptpshop.inotex.com درخواست خود را جهت حضور در این قسمت از نمایشگاه ثبت نمایند. همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 76251224 (شرکت فن‌بازار بین‌الملل ایرانیان) تماس حاصل نمایند.دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2023 از 19 تا 22 اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا