معرفی توانمندی‌های ایران در حوزه تجهیزات پزشکی و داروسازی در اندونزی

با هدف ارتقاء همکاری‌های فناورانه بین دو کشور؛ تجهیزات پزشکی ایران‌ساخت در اندونزی معرفی می شوند

مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تعدادی از شرکت‌های دانش‌بنیان را برای آشنایی با زیرساخت‌های فناورانه اندونزی و توسعه بازار محصولات ایران‌ساخت به جاکارتا اعزام کرد.

 این هیات متشکل از 13 شرکت دانش بنیان است. این سفر همزمان با حضور ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران در کشور اندونزی برنامه ریزی شده است.

این برنامه با هدف معرفی توانمندی‌های ایران در حوزه تجهیزات پزشکی و داروسازی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های دو کشور طراحی شده تا با حضور معاون علمی فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری بر عمق روابط علمی_اقتصادی دو کشور افزوده شود.

شرکت‌ها با حضور در این سفر سه روزه از برنامه‌هایی چون برگزاری فروم اختصاصی، نشست‌های تجاری و مذاکره با طرف‌های اندونزیایی بهره‌مند می‌شوند.

 همچنین در این سفر تفاهمنامه‌ی علم و فناوری ایران و اندونزی به امضای مقامات رسمی دو کشور خواهد رسید.

همزمان با فروم تجهیزات پزشکی ایران، شرکت‌های دانش بنیان فعال در عرصه ساخت تجهیزات پزشکی، محصولات فناورانه خود را در حضور سران دولتی دو کشور ارائه می کنند و نمایشگاهی از این محصولات برای بازدید مقامات و شرکت‌های اندونزیایی فراهم خواهد شد. این فروم روز چهارشنبه در راستای انعقاد قراردادهای دو طرفه فناورانه برگزار خواهد شد.

معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا