مهلت ثبت‌نام 15مرداد؛ فراخوان جذب کارگزار برگزاری پاویون‌ ملی در نمایشگاه‌های بین‌المللی

مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری ریاست جمهوری به منظور برگزاری پاویون های بین المللی، اعزام و پذیرش هیئت تجاری اقدام به شناسایی و به کارگیری کارگزاران ذیصلاح می نماید.

 

براساس برنامه ریزی های انجام شده توسط مرکز تعاملات معاونت علمی فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، برای بالا بردن کیفیت برگزاری پاویون های ملی در نمایشگاه های بین المللی، ایجاد بستر مناسب برای رشد و توسعه شرکت های دانش بنیان در بازارهای بین المللی و افزایش توان برگزاری این پاویون ها، از کارگزاران و مجریان نمایشگاهی دعوت به همکاری می شود. بر اساس این برنامه ریزی حداکثر 15 شرکت دانش بنیان در هر نمایشگاه می توانند حضور داشته باشند.

⏳مهلت ثبت‌نام تا تا 15 مردادماه 1402 می‌باشد.⏳

امسال پاویونهای ملی ایران در 16 نمایشگاه بین المللی و هفت حوزه تخصصی برپا خواهد شد که تقویم نمایشگاهی 1402 مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری را می توانید از اینجا دریافت کنید.

 

copy

طی سالیان گذشته بیش از 400 شرکت در پاویون های بین المللی مورد حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری شرکت کرده اند و با توجه به بررسی نتایج برگزاری این پاویون ها در سال جاری، شاخص هایی در نظر گرفته شد تا نمایشگاه های منتخب معرفی شوند و کشور های برگزار کننده علاوه بر اینکه مقصد صادراتی هستند به عنوان در گاهی جهت صادرات به دیگر کشور ها محسوب می شوند.

یش از 250 نمایشگاه معتبر وجود دارد، که شرکت ها می توانند از حمایت حضور مستقل در نمایشگاه استفاده کنند و در این نمایشگاه ها حضور پیدا کنند. اعتبارحمایت بلاعوض حضور مستقل در نمایشگاه بعد از برگزاری نمایشگاه به شرکت تخصیص پیدا می کند و شرکت ها باید حداقل دو ماه قبل از اجرای برنامه جهت حضور مستقل در نمایشگاه مورد نظر در سایت کریدور صادرات ثبت درخواست کنند. همچنین تمامی نمایشگاه های معتبر و دارای استاندارهای بین المللی نمایشگاهی، قابلیت قرار گرفتن در فهرست نمایشگاه ها را برای حضور مستقل شرکت ها دارند و حمایت از این برنامه ذیل آیین نامه حضور مستقل در نمایشگاه خواهد بود.

همچنین نمایشگاه های تخصصی جمهوری اسلامی به دلیل عمومی بودن حوزه ها، حمایت نمی شوند، اعزام ها در معیت مقامات رسمی جمهوری اسلامی به برنامه اضافه خواهد شد، مجموع عدد حمایتی سازمان ها بر روی یک برنامه حداکثر 70 درصد می باشد، پیشنهاد اضافه شدن پاویون به برنامه منوط به نظر تخصصی کریدور صادرات و حداقل شش ماه قبل از برنامه پذیرفته می شود، پیشنهاد اضافه شدن نشست تخصصی به برنامه منوط به نظر تخصصی کریدور صادرات و حداقل سه ماه قبل از برنامه پذیرفته می شود و پیشنهاد اضافه شدن پذیرش هیات تجاری به برنامه منوط به نظر تخصصی کریدور صادرات و حداقل1ماه قبل از برنامه پذیرفته می شود.

علاقمندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 02163103315 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا