ثبت‌نام دررویداد سرمایه‌گذاری دیجیتال سریلانکا NITC 2023

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، در رویداد سرمایه گذاری دیجیتال سریلانکا 2023 بیش از 100 سرمایه گذار خارجی از کشورهای مختلف جهان حضور خواهند داشت.

 

گفتنی است حوزه های تمرکز رویداد NITC 2023 موضوعاتی مانند فینتک، ادتک (تکنولوژی آموزشی)، امنیت سایبری، کشاورزی و سلامت الکترونیک را دربرمی گیرد.

در دنیای امروز، رویدادهای ارز دیجیتال و سرمایه گذاری دیجیتال، راهی برای گسترش شبکه شخصی متخصصصان و علاقه‌مندان و ایجاد مشارکت با سایر افراد است. شرکت در رویدادهایی از این دست، متخصصصان و علاقه‌مندان را به یک مکان حرفه‌ای هدایت می کند که در آنجا فرصت ملاقات، یادگیری و حتی همکاری با بازیگران اصلی صنعت، توسعه‌دهندگان، طراحان، سرمایه‌گذاران و پیشگامان کریپتو یا بلاکچین را خواهند داشت.

همچنین به غیر از به ‌دست آوردن بینش بهتر، شرکت کنندگان در رویدادهای این چنینی می‌توانند دیدگاه گسترده‌تری در مورد این فناوری‌های نوظهور به دست آورند. همچنین می‌توانند در مناظره‌ها و بحث‌های زنده شرکت کرده و از این فرصت برای رشد بیشتر استفاده کنند. ضمن اینکه شرکت کنندگان ممکن است در یکی از این رویدادها راه حلی را بیابید که به پیشرفت کسب و کار آنها کمک کند.

گفتنی است علاقمندان برای حضور در رویداد سرمایه گذاری دیجیتال سریلانکا 2023 و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 83531014-021 تماس حاصل کنند.

d49aad52 cdc8 4cf5 8c82 7f3b57773121

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا