ثبت‌نام در اولین دوره مسابقات فوتسال«لیگ فناوران» با هدف هم‌افزایی میان شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و نوپا

به گزارش روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس؛ اولین دوره مسابقات فوتسال «لیگ فناوران»، جام جایزه بزرگ پارک فناوری پردیس با هدف ارتقای هم‌افزایی میان شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و استارتاپی برگزار می‌شود.

کارکنان مرد «واحدهای فناور، استارتاپی و دانش‌بنیان در استان تهران»، «واحدهای فناور عضو پارک فناوری پردیس» و «دانشگاه آزاد واحد علم‌وفناوری» در صورت احراز شرایط مندرج در فراخوان مسابقات، اجازه شرکت در مسابقات را دارند.

الزامی است اسامی نفرات شرکت‌کننده مطابق فرم «ثبت‌نام فوتسال» پس از تائید مديرعامل شركت یا رئیس واحد تحقیقاتی مستقر در پارک، به انضمام عكس كارت ملي، تصویر بيمه ورزشي برای بازیکنان و سرپرستان، يك قطعه عكس 4*3 و آخرين ليست پرداختي بيمه و ضمانت كتبي مدیرعامل، به‌صورت اسكن شده حداکثر تا تاریخ پنج‌شنبه 19/08/1401 در قالب يك لوح فشرده به مسئول برگزاری مسابقات (مستقر در روابط عمومی ستاد پارک فناوری پردیس) و یا به‌صورت ایمیل به نشانی info@techpark.ir ارائه گردد.

کارکنان شتابدهنده‌ها، استارتاپ‌ها و مراکز رشد می‌توانند با هم در قالب یک تیم با تائید مدیر شتابدهنده‌ها یا مرکز رشد در مسابقات حضور یابند.

شرایط برگزاری:

  • تعداد اعضای هر تيم براي مسابقات 10 نفر و يك سرپرست به‌غیراز بازيكنان خواهد بود.
  • مكان برگزاری مسابقات در سالن چندمنظوره پارک فناوری پردیس خواهد بود.
  • همچنین با توجه به تعیین ظرفیت حداکثر 24 تیم برای حضور در این دوره از مسابقات، پس از به حد نصاب رسیدن ثبت‌نام‌ها بر اساس اولویت درخواست و بررسی شرایط احراز صلاحیت حضور، ورودی دیگری برای مسابقات نخواهد بود.

جوایز:
جایزه تیم اول 30 میلیون،
تیم دوم 20 میلیون
تیم سوم 10 میلیون تومان

شایان‌ذکر است، در صورت تقاضاي مازاد بر تعداد تیم‌های تعیین‌شده، از تعداد تیم‌های شركتي كه بيش از دو تيم معرفي نموده باشند، بر اساس اولويت زماني ثبت‌نام کسر خواهد شد.(12 تیم به ترتیب اولویت ثبت‌نام از واحدهای فناور پارک و 12 تیم از تیم‌های مهمان خواهند بود).

علاقه‌مندان می‌توانند جهت هماهنگی و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 76250250 داخلي 2135 (آقای فدایی) تماس حاصل نمایند.

برای دریافت شرایط کامل فراخوان مسابقات «لیگ فناوران» اینجا را کلیک کنید.
برای دریافت فرم ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

fotsal.p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا