۲۴‌آبان؛کارگاه مواد تجدیدناپذیر برای کاربرد بسته‌بندی مواد غذایی با استاد دانشگاه École Polytechnique de Montréal

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برنامه «همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور» را که تحت عنوان connect شناخته می‌شود، به منظور انتقال دانش، تجربه و تخصص متخصصان ایرانی به داخل کشور، اجرا می‌کند.

این برنامه با همکاری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های فناور و مراکز رشد و نوآوری منتخب کشور، به عنوان پایگاه میزبان، از همکاری متخصصان در قالب طرح‌های مختلف نظیر برگزاری سخنرانی و کارگاه تخصصی، دوره پسادکتری، دوره فرصت مطالعاتی، همکاری به عنوان استاد مدعو و معین، تأسیس شرکت نوپا (استارتاپ)، اشتغال در شرکت‌های فناور، نظام‌وظیفه تخصصی و … حمایت می‌کند.

در همین راستا، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران به عنوان یکی از پایگاه‌های تخصصی در برنامه connect، کارگاه تخصصی با موضوع: «مواد مانع تجدیدپذیر برای کاربرد بسته‌بندی مواد غذایی» را با سخنرانی: دکتر زهرا کنعانی، به صورت حضوری برگزار می‌کند.

دکتر کنعانی، پژوهشگر پسادکتری در دانشگاه École Polytechnique de Montréal کانادا و دانش‌آموخته مقطع دکتری در رشته مهندسی شیمی از همین دانشگاه است.

این کارگاه تخصصی مورخ سه‌شنبه 24 آبان ماه 1401 از ساعت 12-10 به وقت ایران، در محل سالن خیام پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09122788450 خانم رحیم زاده تماس بگیرید.

نهایی3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا