امضای ۵ تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در نخستین رویداد سرمایه‌گذاری کراس

در حاشیه نخستین رویداد سرمایه‌گذاری کراس و چهارمین رویداد سرمایه‌گذاری بادگیر ۵ تفاهم‌نامه راند دوم سرمایه‌گذاری با تیم‌های سبد هم سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری امضا شد.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، نخستین رویداد سرمایه‌گذاری کراس و چهارمین رویداد سرمایه‌گذاری بادگیر با همکاری صندوق پژوهش و فناوری استان یزد و شتابدهنده پیشگامان برگزار شد.

در این رویداد ۴۰ تیم استارتاپی ثبت نام کردند و پس از داوری توسط منتورها و مشاوران، ۲۰ تیم برای ارائه نهایی در رویداد دمودی پذیرش شدند.

در این رویداد که با حضور استاندار و مسئولان استان یزد برگزار شد، مدیریت ارزیابی سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، سرمایه‌گذاران خطرپذیر شامل صندوق‌های پژوهش و فناوری، صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و شرکت‌های سرمایه‌گذاری حضور داشتند.

در اختتامیه رویداد بادگیر و کراس، ۵ تفاهم‌نامه به منظور راند دوم سرمایه‌گذاری در تیم‌های سبد مشارکت هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی با بخش خصوصی منعقد شد.

این تفاهم‌نامه‌ها شامل سرمایه‌گذاری پیشگامان پست بادپا در دو استارتاپ گامیتو و اکوپست، سرمایه‌گذاری شتابدهنده پیشگامان یزد در استارتاپ پیشگام لجستیک، مشارکت شرکت پیشگامان پرواز در تیم کهن بوم و در نهایت سرمایه‌گذاری در تیم سفره‌چی توسط استودیو بازی سازی بلوط صورت پذیرفته است.

همچنین مذکرات و توافق اولیه جذب سرمایه با چند تیم دیگر حاضر در این رویداد صورت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا