پاویون دانش‌بنیان‌ها در نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی و سلامت ارمنستان

با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه تخصصی بین‌المللی تجهیزات پزشکی و سلامت ایران در ایروان ارمنستان طی روزهای ۲۰ تا ۲۲ خرداد ماه سال جاری برپا می‌شود.

ظرفیت حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در پاویون نمایشگاه تخصصی بین‌المللی تجهیزات پزشکی و سلامت محدود است و صرفا ۱۵ شرکت امکان حضور در پاویون را خواهند داشت.

در این نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان فعال در حوزه‌های تجهیزات پزشکی، تجهیزات اتاق عمل، تجهیزات اورژانس، تجهیزات پوشیدنی، لوازم مصرفی پزشکی، تجهیزات آزمایشگاهی، تجهیزات دندانپزشکی، لوازم و محصولات ارتوپدی، تجهیزات و تأسیسات بیمارستانی، تجهیزات رادیولوژی و سونوگرافی، محصولات انفورماتیکی تشخیصی، نانو تکنولوژی و نوآوری‌های پزشکی و تجهیزات توانبخشی و بهزیستی حضور پیدا می‌کنند.

علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام برای حضور در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه می‌توانند تا ۲۵ اردیبهشت ماه جاری جهت ثبت‌نام به سامانه غزال به آدرس  ghazal.inif.ir مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵ – ۰۲۱۸۸۵۴۰۲۵۲ تماس بگیرند.

به نقل از روابط‌ عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش بنیان، حمایت از حضور آن‌ها در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا