3 آبان؛ وبینار تخصصی با موضوع انتقال حرارت با اساتیدی از دانشگاه‌هایETH Zurich‌ و Columbia

مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برنامه «همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور» را که تحت عنوان Connect شناخته می‌شود، به منظور انتقال دانش، تجربه و تخصص متخصصان ایرانی به داخل کشور، اجرا می‌کند.
این برنامه با همکاری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های فناور و مراکز رشد و نوآوری منتخب کشور، به عنوان پایگاه میزبان، از همکاری متخصصان در قالب طرح‌های مختلف نظیر برگزاری سخنرانی و کارگاه تخصصی، دوره پسادکتری، دوره فرصت مطالعاتی، همکاری به عنوان استاد مدعو و معین، تأسیس شرکت نوپا (استارتاپ)، اشتغال در شرکت‌های فناور، نظام‌وظیفه تخصصی و … حمایت می‌کند.

دانشگاه تهران به عنوان یکی از پایگاه‌های تخصصی در برنامه Connect، وبیناری را با عنوان: «انتقال حرارت در ساختمان‌ها» با سخنرانی متخصصان برجسته برگزار می‌کند. این وبینار با همکاری دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران، Colombia University  و انجمن انرژی زمین گرمایی ایران برگزار می‌شود.

سخنران:
در این رویداد دکتر ساسان محاسب، از دانشگاه ETH Zurich و پرفسور  Gautam Dasguptaاستاد دانشگاه Columbia به صورت مجازی به سخنرانی خواهند پرداخت.

دکتر ساسان محاسب از متخصصان ایرانی است که دکتری خود را در رشته علوم مهندسی از دانشگاه ETH Zuric سوئیس دریافت کرده است. وی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی سازه به ترتیب از دانشگاه  California و Cornell و درجه مهندسی خود را در دانشگاه Stanford  اخذ کرده است.

زمان و نحوه برگزاری:
این کارگاه تخصصی مورخ سه‌شنبه 3 آبان ماه 1401 (25 اکتبر 2022) از ساعت 16:30 الی 18:30 به وقت ایران برگزار خواهد شد

برای شرکت در این کارگاه به صورت مجازی به لینک زیر مراجعه کنید:

http://vroom7.ut.ac.ir

در صورت بروز مشکل در ورود به لینک و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://fnst.ut.ac.ir مراجعه کنید.

2823647final

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا