ثبت‌نام در تور فناورانه پتروشیمی

«تور فناورانه پتروفن‌زون» با هدف توسعه بازار محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در صنعت پتروشیمی در حال برگزاری است و اختتامیه آن نیز 10 اسفندماه برگزار خواهد شد.

رویدادی که نقطه آغاز آن با برگزاری جلسات شناسایی نیازها با شرکت‌های پتروشیمی در دی‌ماه بود و نیمه نخست اسفندماه سال 1401 نیز به نقطه پایان خود می‌رسد.

این تور فناورانه محورهایی چون «بومی‌سازی تجهیزات مکانیکی، الکترونیکی و ابزار دقیق»، «صرفه جویی و بهینه‌سازی انرژی»،«HSE محیط زیست و پسماند، سلامت و بهداشت، ایمنی و آتش‌نشانی و پدافند غیرعامل»، «توسعه زنجیره ارزش صنایع پایین دستی پتروشیمی»، «فناوری اطلاعات و ارتباطات» و «بازآفرینی کسب‌وکار بازاریابی، صادرات، مدیریت و بهره‌وری» دارد.

پتروفن‌زون فرصتی برای شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و پژوهشکده‌هایی که توانایی ارائه راه‌حل‌های نوآورانه به شرکت‌های پتروشیمی را دارند؛ محسوب می‌شود تا بتوانند محصولات، خدمات و توانمندی‌های خود را به شرکت‌های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی معرفی کنند.

اهداف تور شامل «پاسخگویی به نیازهای فناورانه اولویت‌دار شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی»، «توسعه بازار محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و مراکز علمی و پژوهشی» و «برگزاری نشست‌های رودررو میان شرکت‌‌های پتروشیمی با شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور» می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس اینترنتی مراجعه کنید.

RGB petrofan poster1 768x1086 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا